The Body Shop Kosovo

Zingy & Zesty Satsuma Essential Gift

DHURATE PER KRISHTLINDJE

96 ORE HIDRATIM

AROME FRUTASH

Zingy & Zesty Satsuma Essential Gift

DHURATE PER KRISHTLINDJE

96 ORE HIDRATIM

AROME FRUTASH

0/5
0 Mendime

Surprizoni veten ose një të dashur me produktet e freskëta që kombinuam në setin e mandarinës.

Produktet janë të pasuruara me ekstrakt të mandarinës Satsuma dhe formula e kremit të trupit plotësohet me gjalpë shea të punuar me dorë në Komunitet Fair Trade në Gana, i cili ushqen thellësisht lëkurën dhe e lë atë të butë dhe të hidratuar. Me programet e tregtisë së ndershme, ne mbështesim komunitetet lokale, duke punësuar më shumë se 600 gra në 11 fshatra në prodhimin e gjalpit shea, duke u siguruar atyre pavarësi financiare. Vaji i trupit me kremoz intensiv të mandarinës vjen në paketim të riciklueshëm që është bërë nga plastika 100% e ricikluar, duke përfshirë Tregtinë e Drejtë të Komunitetit në Indi. Kjo bën të mundur që çdo herë që kujdeseni për trupin tuaj të tregoni kujdes dhe respekt për planetin.

Filloni ritualin me xhelin e pastrimit të dushit ose sapunin. Vazhdoni me vajin hidratues të trupit të mandarinës, tekstura e të cilit siguron hidratim intensiv 96-orësh. Kujdesuni edhe për lëkurën e duarve duke e aplikuar kremin gjatë gjithë ditës kur ju nevojitet.

E paketuar në një kuti të bërë nga letra e certifikuar FSC, e përshtatshme për përdorime të shumta, dhurata e kujdesit të freskët është një zgjedhje e shkëlqyer për çdo rast.

  • Xhel dushi Satsuma 250 ml.
  • Vaj trupi Satsuma 50 ml.
  • Krem duarsh Satsuma 30 ml.
  • Sapun Satsuma 100 g.
  • Sfungjer i vogël për banjë
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Zingy & Zesty Satsuma Essential Gift

My Review for Zingy & Zesty Satsuma Essential Gift

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.