The Body Shop Kosovo

Wonderful & Wild Wild Jasmine Treats

Wonderful & Wild Wild Jasmine Treats

0/5
0 Mendime

Trajto dikë të veçantë këtë Krishtlindje me setin tonë të dhuratave vegane Wild Jasmine Treats.

Përgatitni një shkumë dhe nxirrni flluskat me Xhelin tonë të Dushit. I pasuruar me aloe vera organike të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Meksika, do të lërë lëkurën tuaj mrekullisht të freskuar. Më pas, thajeni me peshqir dhe çoni aromën tonë qiellore në nivelin tjetër me disa spërkatje të mjegullës sonë të parfumit. E bërë me 96% përbërës me origjinë natyrale, kjo aromë e lehtë ka nota lulesh, sensuale dhe kremoze të Jaseminit Indian, gjethes së vjollcës dhe irisit të bardhë.

Ky set dhuratash është mbushësi i përsosur i çorape ose surpriza Secret Santa për një shpirt aventurier dhe të lirë, i cili dëshiron të marrë një aromë freskuese lulesh, nga koka te këmbët.

  • Wild Jasmine Shower Gel 250ml
  • Wild Jasmine Fragrance Mist 100ml
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Wonderful & Wild Wild Jasmine Treats

My Review for Wonderful & Wild Wild Jasmine Treats

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.