The Body Shop Kosovo

Wake & Energise Skincare Kit

Wake & Energise Skincare Kit

0/5
0 Mendime

Kujdesuni me këtë set energjik për meshkuj. Guarana dhe produktet e kafesë pasurohen me ekstrakt të farës guarana nga Brazili dhe kafe jeshile nga Etiopia, si dhe me aloe vera organike nga Meksika, e prodhuar nga fermerët vendas në kuadër të programit të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit.

Materiali i paketimit është i certifikuar nga FSC dhe i riciklueshëm.

Pastroni dhe hidratoni lëkurën e fytyrës, rigjallëroni shqisat me një aromë të freskët dhe energjike.

Seti përmban:

  • Guarana & Coffee Energising Moisturiser for Men 150 ml
  • Guarana & Coffee Energising Cleanser for Men 100 ml
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Wake & Energise Skincare Kit

My Review for Wake & Energise Skincare Kit

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.