The Body Shop Kosovo

Vibe Booster Discovery Kit

SET DHURATE

100% VAJRA ESENCIAL

VEGAN

Vibe Booster Discovery Kit

SET DHURATE

100% VAJRA ESENCIAL

VEGAN

0/5
0 Mendime

Jepini një humor të mirë vetes ose një personi të dashur me kompletin e trupit me produkte nga sfera jonë më e shitur Wellness – Boost.

Të pasuruar me jo më pak se 96% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vajra esencialë 100% natyralë dhe të biodegradueshëm* të bergamotit dhe mandarinës, produktet zgjojnë lëkurën dhe ndjesitë për përvoja të paharrueshme.

Formula e kremit të duarve Boost plotësohet gjithashtu me gjalpë shea, i punuar me dorë nën programin Comumity Fair Trade në Ganë, i njohur për vetitë e tij intensive ushqyese.

Dhurata është e paketuar në një kuti të bërë nga partneri ynë Get Paper Industry në Nepal nga letra e certifikuar nga FSC dhe është e përshtatshme për përdorim të shumëfishtë.

  • Krem duarsh Boost 30 ml.
  • Vaj aromatik Boost 9 ml.
  • * Plotësisht i biodegradueshëm sipas dispozitave të OECD 301
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Vibe Booster Discovery Kit

My Review for Vibe Booster Discovery Kit

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.