The Body Shop Kosovo

Things Might Get Messy Masking Kit

Things Might Get Messy Masking Kit

0/5
0 Mendime

Jepjuni të apasionuarve të kujdesit për lëkurën një trajtim përkëdhelës këtë Krishtlindje me Paketën tonë Things Might Get Messy Masking. Paketuar me Maskat tona të preferuara Eksperte të Fytyrës, kjo treshe do ta bëjë lëkurën të duket e hidratuar dhe të ndihet e freskuar brenda pak kohe. Rrëshqitni Kordelen me Yje, është koha për një relaksim serioz. Largoni papastërtitë, luftoni yndyrën dhe jepini fytyrës tuaj pak shkëlqim me Maskën Tonë Të Pastrimit Me Qymyr Himalaje. Ndjehuni të freskët dhe të hidratuar me Maskën tonë Hidratuese me Trëndafila Britanike, me aromë petalesh trëndafili të zgjedhura me dorë. Ndriçohuni dhe rigjallërohuni me maskën tonë Chinese Ginseng & Rice Clarifying Polishing Mask – ajo do të zbulojë një lëkurë me pamje më të ndritshme, me teksturë të zhdërvjellët. Bërë nga përbërësit e Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga e gjithë bota, ky komplet përkëdhelës bën dhuratën e përsosur të Krishtlindjes për të kuruar veten ose dikë të veçantë.

  • Himalayan Charcoal Purifying Glow Mask 15ml
  • British Rose Fresh Plumping Mask 15ml
  • Chinese Ginseng & Rice Clarifying Polishing Mask 15ml
  • Kordele me yje
Clear

Si përdoret

1. Rrëshqitni kordelen tuaj për të mbajtur larg flokët.
2. Zgjidhni maskën tuaj (është një zgjedhje e vështirë!)
3. Pastroni lëkurën tuaj dhe thajeni lehtësisht.
4. Merrni një sasi të mjaftueshme maske fytyre dhe përhapeni në një shtresë të barabartë duke shmangur sytë dhe buzët.
5. Dëshironi ta shtoni atë në qafë dhe dekolte? Jepini.
6. Çlodhuni për 5-10 minuta dhe lëreni të funksionojë magjinë e saj.
7. Shpëlajeni me ujë të ngrohtë me lëvizje rrethore për të eksfoliuar butësisht.
8. Përfundoni me kremin tuaj hidratues të preferuar.
Shikoni gamën tonë të plotë të dhuratave të Krishtlindjes.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Things Might Get Messy Masking Kit

Ju lutemi referojuni informacionit individual të produktit brenda kategorive kryesore për listën e detajuar të përbërësve.

My Review for Things Might Get Messy Masking Kit

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.