The Body Shop Kosovo

Sweetness & Sunshine Mango Essentials Gift

Sweetness & Sunshine Mango Essentials Gift

0/5
0 Mendime

Një surprizë festive me aromën freskuese nga Mango për dikë të veçantë, dhurojini setin tonë të dhuratave Sweetness & Sunshine Mango Essentials.

Bëni shkumë dhe transportohuni në parajsën tropikale me Xhelin tonë freskues të dushit. Ju gjithashtu mund të përdorni Sapunin tonë për të lënë trupin dhe duart të ndihen të pastërta.

Pastrohuni butësisht me pastruesin tonë të banjës Mini Ramie. Është bërë me fibra të qëndrueshme dhe miqësore me mjedisin që ndihmojnë në pastrimin dhe zbutjen e trupit me ndikim minimal mjedisor.

Pasi të keni mbaruar është koha për ta trajtuar atë trup të bukur me jogurtin tonë të lehtë, që përthithet shpejt. Aplikoni një sasi dhe lëreni lëkurën të ndjehet e ushqyer dhe më e lëmuar me hidratim 48 orë. I pasuruar me lëng mango dhe qumësht bajamesh organike të komunitetit të tregtisë së drejtë nga Spanja, funksionon edhe në lëkurë të lagur, kështu që mund ta aplikoni menjëherë pas banjës ose dushit.

Përfundoni me Kremin tonë hidratues të duarve. Thjesht shtrydhini, lëmoni dhe fërkojini duart me njëra-tjetrën sa herë që ato kanë nevoj për hidratim.

Kjo dhuratë e Krishtlindjeve është e përkryer për të shtuar pak diell nën pemë.

Kjo dhuratë nuk u sjell vetëm gëzim njerëzve që doni. Zbuloni se si ndihmon gjithashtu në përhapjen e dashurisë dhe ndarjen e gëzimit me njerëzit më vetëmohues në komunitetin tonë.

  • Xhel Dushi 250ml
  • Jogurt Trupi 200ml
  • Krem Duarsh 30ml
  • Sapun 100g
  • Mini Ramie Bath Lily

Qumësht dhe vaj bajamesh organik i Komunitetit të Tregtisë së Drejtë
Qumështi dhe vaji ynë i bajameve që e duan lëkurën janë të pasura me vitaminë E, të rritur nga ‘Ekspertët tanë të Bajameve’ në Spanjë.

Acidi Hyaluronik
Kjo gjë është mjaft e famshme. Një hidratues i fuqishëm, i ri-mbushur, gjendet natyrshëm në lëkurë dhe e ndihmon atë të hidratohet.

Lëngu i Mangos dhe Ekstrakti i Frutave
Copat e lëngshme të mangos në produktet tona tropikale krijojnë një ekstrakt frutash që i ndihmon produktet tona të lënë lëkurën tuaj të shkëlqejë.

Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Sweetness & Sunshine Mango Essentials Gift

My Review for Sweetness & Sunshine Mango Essentials Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.