The Body Shop Kosovo

Sweet Dreams Sleep Discovery Kit

SET DHURATE

100% VAJRA ESENCIAL

VEGAN

Sweet Dreams Sleep Discovery Kit

SET DHURATE

100% VAJRA ESENCIAL

VEGAN

0/5
0 Mendime

Surprizoni veten ose një të dashur me setin elegant të gjumit nga sfera Wellness. Në të kemi kombinuar një balsam trupi dhe vaj aromatik nga sfera Sleep, të cilat do t’ju ndihmojnë të qetësoni mendjen dhe të shijoni një pushim relaksues dhe gjumë cilësor.

Aplikoni disa pika vaj aromatik në pikat e pulsit dhe merrni frymë thellë. Aroma e butë do t’ju ndihmojë të relaksoheni dhe të ndiheni më mirë. Krijuar me 100% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vaj esencial livando 100% natyral dhe të biodegradueshëm* nga Franca, vaj natyral dhe biodegradues* vetiver nga Madagaskari dhe vaj bajame.

Hidratoni lëkurën dhe qetësoni mendjen para gjumit me balsamin Bedtime Lavender & Vetiver. Masazhojeni në lëkurë me lëvizje rrethore. Kjo do t’ju bëjë të relaksoheni para gjumit. Kremi nuk yndyros dhe nuk ngjit, zbut lëkurën dhe e ushqen atë. Krijuar me 98% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vaj esencial livando 100% natyral dhe të biodegradueshëm* nga Franca, vaj vetiver natyral dhe të biodegradueshëm* nga Madagaskari, vaj ulliri organik nga Italia dhe vaj Shea nga Gana, i nxjerrë në kuadër të programit Comumity Fair Trade.

* Plotësisht i biodegradueshëm sipas dispozitave të OECD 301.

  • Balsam trupi para gjumit 30 gr.
  • Vaj aromatik Sleep 9 ml.
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Sweet Dreams Sleep Discovery Kit

My Review for Sweet Dreams Sleep Discovery Kit

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.