The Body Shop Kosovo

Sunbeam Vibrant Bergamot Duo

SET DHURATE AROMATIKE

AROME FRESH DHE FLORALE

VEGAN

Sunbeam Vibrant Bergamot Duo

SET DHURATE AROMATIKE

AROME FRESH DHE FLORALE

VEGAN

0/5
0 Mendime

Surprizoni veten ose një të dashur me setin simpatik të dhuratave Choice Vibrant Bergamot.

Xheli i dushit dhe spërkatja aromatike e trupit nga seria Vibrant Bergamot mbështjell me aromën e freskët të notave të agrumeve bergamot, magnolisë dhe zambakut të butë.

Formula e xhelit të dushit është pasuruar me aloe vera organike, e prodhuar në kuadër të programit të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit në Meksikë, e cila hidraton dhe qetëson lëkurën e trupit.

Ky set tonifikues aromash është dhurata perfekte për çdo rast.

  • Xhel dushi dhe shampo Vibrant Bergamot 250 ml.
  • Spray trupi Vibrant Bergamot 100 ml.
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Sunbeam Vibrant Bergamot Duo

My Review for Sunbeam Vibrant Bergamot Duo

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.