The Body Shop Kosovo

Spritz & Shine Hair & Body Mist Gift

Vegan

Dhuratë festive

Aromë frutash

Spritz & Shine Hair & Body Mist Gift

Vegan

Dhuratë festive

Aromë frutash

0/5
0 Mendime

Seti ynë dhuratash Spritz & Shine Mist është një kënaqësi serioze me fruta për dikë të veçantë këtë Krishtlindje.

Merrni një shpërthim freskues dhe ngritës të aromës me mjegullat tona për flokë dhe trup të frymëzuar nga superushqimi. E përkryer për t’u vendosur në çanta dore, sirtarë tavoline dhe çanta palestre, zgjidhni Lime & Matcha për një nxitje të freskët dhe agrume ose zgjidhni Kajsi dhe Agave për një spërkatje aromatike me ëmbëlsi frutash.

Ky është një mbushës i shkëlqyeshëm për çorape ose dhuratë vegane për Krishtlindje që ata do të duan ta hapin në ditën e madhe.

Kjo dhuratë nuk u sjell vetëm gëzim njerëzve që doni. Zbuloni se si ndihmon në përhapjen e dashurisë dhe ndarjen e gëzimit me njerëzit më vetëmohues në komunitetin tonë.

 • Aromë mjegull për flokë dhe trup kajsi & agave 150 ml
 • Aromë mjegull për flokët dhe trupin Lime & Matcha 150ml
Clear

Si përdoret

 1. Zgjidhni shijen që ju nevojitet për t’u ndjerë mirë.
 2. Spërkatni flokët dhe trupin tuaj për një rifreskim të menjëhershëm të aromës.
 3. Vendoseni në çantën tuaj dhe mbusheni sa herë të doni.

Si përdoret

 1. Zgjidhni shijen që ju nevojitet për t’u ndjerë mirë.
 2. Spërkatni flokët dhe trupin tuaj për një rifreskim të menjëhershëm të aromës.
 3. Vendoseni në çantën tuaj dhe mbusheni sa herë të doni.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Spritz & Shine Hair & Body Mist Gift

 • LIME & MATCHA HAIR & BODY MIST

  Alcohol (69.9%), Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Benzyl Alcohol, t-Butyl Alcohol, Geraniol, Citral, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Denatonium Benzoate.

 • APRICOT & AGAVE HAIR & BODY MIST

  Alcohol (69.9%), Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, t-Butyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Limonene, Linalool, Citronellol, Hydroxycitronellal, Coumarin, Denatonium Benzoate, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol

My Review for Spritz & Shine Hair & Body Mist Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.