The Body Shop Kosovo

Soothe & Smooth Almond Milk Mini Gift

Soothe & Smooth Almond Milk Mini Gift

0/5
0 Mendime

Hidratoni lëkurën e thatë dhe të ndjeshme me setin tonë të dhuratave të Krishtlindjeve Soothe & Smooth Almond Milk Mini Gift.

Hapni kremin e dushit. Bëni shkumë, pastrohuni dhe përshëndetni lëkurën tuaj derisa ndihet e freskët dhe e qetësuar nga thatësia. Më pas, është koha për të përkëdhelur atë trup të bukur me Gjalpin tonë hyjnor dhe kremoz të trupit. Aplikoni një sasi për të qetësuar lëkurën nga thatësia, me hidratim 96 orë. Gjalpi ynë i trupit është i çertifikuar nga Shoqëria Vegane dhe është bërë me 95% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë qumështin dhe vajin e bajameve organike të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Spanja dhe gjalpin shea të Komunitetit Fair Trade nga Gana. Tregojuni duarve dhe gishtërinjëve pak dashuri me balsamin tonë të duarve. Thjesht shtrydhini, lëmoni dhe fërkojini ato duar me njëra-tjetrën sa herë që kanë nevojë për një kapje të vogël.

Jepni këtë dhuratë Krishtlindjesh si një mbushës të këndshëm për çorape ose surprizë Secret Santa.

  • Almond Milk Shower Cream 60ml
  • Almond Milk Body Butter 50ml
  • Almond Milk Hand Balm 30ml
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Soothe & Smooth Almond Milk Mini Gift

My Review for Soothe & Smooth Almond Milk Mini Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.