The Body Shop Kosovo

Soothe & Smooth Almond Milk & Honey Essentials Gift

Soothe & Smooth Almond Milk & Honey Essentials Gift

0/5
0 Mendime

Dhurojini pak dashuri lëkurës së thatë dhe të ndjeshme këtë Krishtlindje me setin tonë të dhuratave Soothe & Smooth Milk & Honey Essentials.

Përgatitni një shkumë, lani shqetësimet tuaja dhe përshëndetni lëkurën e pastër. Gjithashtu mund të përdorni sapunin i cili ka veti ekfoliuese dhe pastruese.

Ndërsa bëni shkumë dhe pastroheni, eksfolioni butësisht me pastruesin tonë të banjës Mini Ramie. Është bërë me fibra të qëndrueshme dhe miqësore me mjedisin që ndihmojnë në pastrimin dhe zbutjen e lëkurës tuaj me ndikim minimal mjedisor.

Më pas, është koha për të përkëdhelur trupin tuaj të bukur me jogurtin tonë të lehtë, që përthithet shpejt. Aplikoni një saso dhe lëreni lëkurën të ndihet më e qetë dhe më e lëmuar me hidratim 48 orë. I pasuruar me qumësht bajamesh organike të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Spanja, funksionon edhe në lëkurë të lagur, kështu që mund ta aplikoni menjëherë pas banjës ose dushit.

Përfundoni me kremin tonë hidratues të duarve. Thjesht shtrydhini, lëmoni dhe fërkojini duart me njëra-tjetrën sa herë që ato kanë nevoj.

Kjo është një dhuratë e Krishtlindjeve që ata do të duan ta gjejnë nën pemë ose në çorape të tyre.

Kjo dhuratë nuk u sjell vetëm gëzim njerëzve që doni. Zbuloni se si ndihmon në përhapjen e dashurisë dhe ndarjen e gëzimit me njerëzit më vetëmohues në komunitetin tonë.

  • Krem Dushi 250 ml
  • Jogurt Trupi 200ml
  • Krem Duarsh 30ml
  • Sapun 100g
  • Mini Ramie Bath Lily

Gjalpë Shea e Komunitetit të Tregtisë së Drejtë
Gjalpi Shea është gjalpi më i pasur, më kremoz i gjalpit natyral që ndihmon produktet tona të njollosin lëkurën tuaj në dashuri dhe ushqim.

Qumësht dhe vaj bajamesh organik i Komunitetit të Tregtisë së Drejtë 
Qumështi dhe vaji ynë i bajames që e do lëkurën janë të pasura me vitaminë E, të rritur nga ‘Ekspertët tanë të Bajameve’ në Spanjë.

Acidi Hyaluronik
Kjo gjë është mjaft e famshme. Një hidratues i fuqishëm, i ri-plotësuar, gjendet natyrshëm në lëkurë dhe e ndihmon atë të qëndrojë e hidratuar.

Mjaltë
Hidratues i fuqishëm i natyrës dhe një nektar i ëmbël për lëkurën e etur. Ne jemi mirënjohës për miqtë tanë të turbullt dhe të zhurmshëm që e kanë bërë atë.

Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Soothe & Smooth Almond Milk & Honey Essentials Gift

My Review for Soothe & Smooth Almond Milk & Honey Essentials Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.