The Body Shop Kosovo

Smooth & Soothe Shaving Kit

Smooth & Soothe Shaving Kit

0/5
0 Mendime

Dhurata perfekte për të! I pasuruar me rrënjë lulekuqe nga Peruja dhe aloe vera organike Community Trade nga Meksika, xheli i rruajtjes dhe kondicioneri pas rruajtjes qetësojnë lëkurën dhe i japin një aromë të freskët.

Paketimi është i riciklueshëm.

Seti përmban:

  • Maca Root & Aloe Shaving Gel 150 ml
  • Maca Root & Aloe After Shave Gel 160 ml
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Smooth & Soothe Shaving Kit

My Review for Smooth & Soothe Shaving Kit

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.