The Body Shop Kosovo

Smooth & Nourish Banana Haircare Gift Set

Smooth & Nourish Banana Haircare Gift Set

0/5
0 Mendime

Shampo kremoze ushqyese dhe kondicioneri Banana ndihmojnë flokët normalë dhe të thatë të ndihen më të butë, të ushqyer dhe me aromën e varur të bananeve të pjekura dhe kokosit. Ato janë të pasuruara me pure bananeje organike nga Ekuadori, e cila u jep flokëve tuaj aromën e një parajse tropikale. Seti përmban edhe një aksesor elegant për flokët që plotëson prakticitetin e dhuratës.

Ky set simpatik është i përshtatshëm për çdo rast.

Me këtë komplet jo vetëm që do të lumturoni veten ose një të dashur, por gjithashtu do të mbështesni partnerët tanë në programin e Tregtisë së Drejtë të Komunitetit, i cili na ndihmon ta prodhojmë atë. Kutia është prodhuar nga Get Paper Industry – partneri ynë nga India. Partneriteti ynë siguron të ardhura të qëndrueshme dhe pavarësi financiare për qindra familje.

Materiali i paketimit është i certifikuar nga FSC dhe i riciklueshëm.

Seti përmban:

  • Shampo ushqyese me banane 250 ml
  • Kondicioner flokësh me banane 250 ml
  • Aksesorë flokësh.
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Smooth & Nourish Banana Haircare Gift Set

My Review for Smooth & Nourish Banana Haircare Gift Set

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.