The Body Shop Kosovo

Slather & Glow Face Mask Gift

PËR MBROJTJEN E LËKURËS

Slather & Glow Face Mask Gift

PËR MBROJTJEN E LËKURËS

0/5
0 Mendime

Kjo trio e maskave mini ka gjithçka që ju duhet për të përmirësuar gjendjen e lëkurës brenda vetëm 15 minutash. Vendosni maskën tonë vegane Himalayan Charcoal për të ndihmuar në pastrimin e lëkurës dhe për të dhënë një ndriçim të lehtë. Jepni lëkurës një pajme të freskët me maskën tonë me kafe nga Nikaragua. Ose ndihmoni në qetësimin me maskën tonë të freskët me ginseng kinez dhe oriz.

Edhe një band për kokë është përfshirë për t’ju dhënë atë ndjenjë luksoze të spa-s në shtëpi. Thjesht mbylli sytë tuaj, pushoni dhe rindërtoni veten dhe lëkurën tuaj

E bërë me përbërës të Tregut të Drejtë të Bashkësisë nga e gjithë bota, kjo seri dhuratash është kënaqësia perfekte për Secret Santa ose mbushës qorapeje për dikë të veçantë.

  • Himalayan Charcoal Purifying Glow Mask 15ml
  • Chinese Ginseng & Rice Clarifying Polishing Mask 15ml
  • Nicaraguan Coffee Intense Awakening Mask 15ml
  • Headband
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Slather & Glow Face Mask Gift

My Review for Slather & Glow Face Mask Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.