The Body Shop Kosovo

Protect & Soften Hand Balm Trio

Protect & Soften Hand Balm Trio

0/5
0 Mendime

Përkëdhelni të dashurin tuaj ose veten me këtë treshe të lezetshme të kremrave të duarve. Shijoni lëkurën e hidratuar, të lëmuar dhe të butë gjatë gjithë ditës.

Me këtë komplet jo vetëm që do të lumturoni veten ose një të dashur, por gjithashtu do të mbështesni partnerët tanë në programin e Tregtisë së Drejtë të Komunitetit, i cili na ndihmon ta prodhojmë atë. Kremrat e duarve në set përmbajnë gjalpë shea të punuar me dorë nga Gana. Puna me ne siguron të ardhura të qëndrueshme dhe pavarësi financiare për qindra familje.

Materiali i paketimit është i certifikuar nga FSC dhe i riciklueshëm.

Seti përmban:

  • Krem duarsh Shea 30 ml
  • Krem duarsh Almond Milk 30ml
  • Krem duarsh Avocado 30 ml
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Protect & Soften Hand Balm Trio

My Review for Protect & Soften Hand Balm Trio

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.