The Body Shop Kosovo

Pine & Divine Wild Pine Essentials Gift

Pine & Divine Wild Pine Essentials Gift

0/5
0 Mendime

Frymëzoni shqisat tuaja këtë sezon festiv me setin tonë të dhuratave me aroma të freskëta, Pisha & Divine Essentials. Filloni duke u hedhur në dush dhe duke u shkumëzuar me Xhelin tonë të freskët të Dushit. Më pas, fshijeni me peshqir dhe ushqeni trupin tuaj të bukur me Locionin tonë ne vaj për trup, të pasuruar me gjalpë shea të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Gana. Aplikoni locionin tonë kremoz, me aromë të lehtë dhe shikoni atë të shndërrohet në vaj që shkrihet në lëkurë të etur. 72 orë hidratim dhe me një shkëlqim natyral. Së fundi, ndihmoni që duart tuaja të ndjehen të buta, të lëmuara dhe të hidratuara me një sasi te vogel të balsamit për duar me madhësi xhepi.

Një ëmbëlsirë e mrekullueshme vegane për Krishtlindje, mbushëse çorape ose surprizë Secret Santa, ky është një dhuratë e mrekullueshme aromash edicioni special. Dikush juaj i veçantë (ose ju) do ta pëlqejë aromën çliruese të vajit esencial të pishës, i njohur për përfitimet e tij ngritëse.

  • Wild Pine Shower Gel 250ml
  • Wild Pine Body Lotion-to-Oil 200ml
  • Wild Pine Hand Balm 30ml
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Pine & Divine Wild Pine Essentials Gift

My Review for Pine & Divine Wild Pine Essentials Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.