The Body Shop Kosovo

Palms & Pinkies Hand Cream Trio

SET DHURATË

HIDRATIM 24 ORË

Palms & Pinkies Hand Cream Trio

SET DHURATË

HIDRATIM 24 ORË

0/5
0 Mendime

Seti ynë me kremat e duarve Palms & Pinkies Trio është një dhuratë e mrekullueshme për Krishtlindje për dikë që është gjithmonë në lëvizje.

Duart do t’i pëlqejnë këto tre bukuroshe të vogla. Qetësoni lëkurën e thatë me trëndafilin britanik hidratues. Hidratoni duart me kremen tonë me luleshtrydhe, grejpfrut rozë apo me trëndafil britanik, duke ndihmuar duart të ndihen më të buta, më të lëmuara dhe të mbrojtura nga tharja. E përkryer për t’u vendosur në çantat e dorës dhe sirtarët e tavolinës, shtrydhni një sasi në pëllëmbën tuaj dhe masazhoni lëkurën dhe thonjtë për t’i bërë pëllëmbët dhe trëndafilat të ndjehen më të butë dhe më të lëmuar.

Ky set dhuratash bën një mbushës të mrekullueshëm të çorape ose surprizë Secret Santa.

  • British Rose Hand Cream 30ml
  • Strawberry Hand Cream 30ml
  • Pink Grapefruit Hand Cream 30ml
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Palms & Pinkies Hand Cream Trio

My Review for Palms & Pinkies Hand Cream Trio

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.