The Body Shop Kosovo

Oranges & Stockings Spiced Orange Essentials Gift

Oranges & Stockings Spiced Orange Essentials Gift

0/5
0 Mendime

Ndjehuni komod këtë sezon festiv me kompletin tonë të shijshëm dhe ngrohës Oranges & Stockings Spiced Orange Essentials Gift.

Filloni duke u hedhur në dush dhe duke u shkumëzuar me xhelin tonë të dushit me aromë freskuese, të pasuruar me aloe vera organike të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Meksika. Më pas, thajeni lekuren dhe aplikoni jogurtin tonë të lehtë për trupin me një ndjenjë të mëndafshtë për hidratim qe zgjate 48 orë, absorbohet shpejt dhe lëkura mbetet me pamje më të shëndetshme. Së fundi, ndihmoni që duart tuaja të ndjehen të buta, të lëmuara dhe të hidratuara në lëvizje me një kukull të balsamit tonë të duarve në madhësi xhepi, të pasuruar me gjalpë shea të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Gana.

Një ëmbëlsirë e mrekullueshme vegane për Krishtlindje, mbushëse çorape ose surprizë Secret Santa, është një dhuratë e mrekullueshme aromash nga edicioni special. Dikush i veçantë (ose ju) do ta pëlqejë aromën ngushëlluese dhe nostalgjike të vajit esencial të lëvozhgës së portokallit.

  • Spiced Orange Shower Gel 250ml
  • Spiced Orange Body Yogurt 200ml
  • Spiced Orange Hand Balm 30ml
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Oranges & Stockings Spiced Orange Essentials Gift

My Review for Oranges & Stockings Spiced Orange Essentials Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.