The Body Shop Kosovo

Lather & Slather Pink Grapefruit Small Gift Box

SET DHURATE PER KUJDESIN E TRUPIT

AROME FRUTASH

VEGAN

Lather & Slather Pink Grapefruit Small Gift Box

SET DHURATE PER KUJDESIN E TRUPIT

AROME FRUTASH

VEGAN

0/5
0 Mendime

Surprizoni veten ose një të dashur me aromën freskuese të agrumeve të produkteve që kombinuam në setin e Grejpfrutit Rozë.

Produktet nga kompleti janë pasuruar me ekstrakt të grejpfrutit rozë, dhe formula e trupit të kosit plotësohet me qumësht bajamesh organike të prodhuar nën programin e Tregtisë së Drejtë të Komunitetit në Spanjë, i cili hidraton dhe qetëson lëkurën e trupit.

Filloni ritualin me xhelin pastrues të dushit. Vazhdoni me kosin hidratues të trupit, tekstura e të cilit siguron hidratim intensiv për 48 orë. Kujdesuni për lëkurën e duarve duke e aplikuar kremin gjatë gjithë ditës kur ju nevojitet.

E paketuar në një kuti të bërë me letër të certifikuar FSC, e përshtatshme për përdorim të përsëritur, dhurata me kujdesin e agrumeve të freskëta është një zgjedhje e shkëlqyer për çdo rast.

  • Xhel dushi Grejpfrut rozë 250 ml
  • Jogurt për trup Grejpfrut rozë 200 ml
  • Krem duarsh Grejpfrut rozë 30 ml
  • Sfungjer i vogël për banjë
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Lather & Slather Pink Grapefruit Small Gift Box

My Review for Lather & Slather Pink Grapefruit Small Gift Box

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.