The Body Shop Kosovo

Hand-Cracked Coconut Little Gift Box

Hand-Cracked Coconut Little Gift Box

0/5
0 Mendime

Sillni pak dritë dielli tropikale për Krishtlindje me Kutinë tonë të Dhuratave të Kokosit të Këputura me Dorë. Shkumohuni me kremin tonë freskues të dushit ose sapunin dhe fërkohuni butësisht me rrjetën e larjes së trupit. Lëreni aromën e freskët të kokosit t’ju transportojë në një plazh tropikal. Pasi të ndiheni të pastruar dhe të rifreskuar, përhapni një sasi bujare të Gjalpit tonë të Trupit ultra të pasur. Do të lërë edhe lëkurën më të thatë të ndihet më e butë, e lëmuar dhe e hidratuar me hidratim 48 orë. Mos harroni pëllëmbët dhe gishtat – mbajini ato të hidratuara gjatë lëvizjes me kremin e duarve me madhësi xhepi. Bërë nga vaji i kokosit të virgjër organik i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë, është dhurata e përsosur e Krishtlindjes për të kuruar veten ose dikë të veçantë.

  • Krem Dushi me Kokos 250ml
  • Gjalpë Trupin me Kokos 50ml
  • Krem Duarsh me Kokos 30ml
  • Sapun me Kokos 100g
  • Rrjetë banje mini i bërë me plastikë të ricikluar
Clear

Si përdoret

1. Shkumohuni me xhel dushi ose sapun.
2. Fërkojeni trupin me lëvizje të butë rrethore me rrjetën e banjës. Shpëlahuni
3. Hidhni një sasi bujare të kremit hidratues të trupit.
4. Lëkura e butë mbi lagështirë ose të thatë.
5. Nuk ka nevojë të presësh, je mirë të shkosh!
6. Ndihmoni që duart të ndjehen të buta dhe të lëmuara me një krem hidratues për duart.
Shikoni gamën tonë të plotë të dhuratave të Krishtlindjes.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Hand-Cracked Coconut Little Gift Box

Ju lutemi referojuni informacionit individual të produktit brenda kategorive kryesore për listën e detajuar të përbërësve.

My Review for Hand-Cracked Coconut Little Gift Box

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.