The Body Shop Kosovo

Juicy Strawberry Bath & Body Duo

Juicy Strawberry Bath & Body Duo

0/5
0 Mendime

Lorem ipsum dolor ulet amet, elit adeksioni konsektiv. Phasellus in erat eu lacus varius venenatis ut ac urna.
Jepini lëkurës kënaqësi me Juicy Strawberry Bath & Body Duo.
Hidhni një sasi bujare të përzierjes sonë të banjës nën çezmë për të marrë ato flluska të bukura. Hidheni në vaskë dhe lëreni të bëjë punën e saj. Lë lëkurën të ndjehet e hidratuar, e ushqyer dhe e qetësuar dhe me erë seriozisht e ëmbël.
Sapo të dilni jashtë, vendosni pak Jogurt Trupi që përthithet shpejt, në mënyrë që lëkura të ndjehet e butë dhe e ushqyer me lagështi prej 48 orësh.
Ky set dhuratash e bën dhuratën perfekte për përkëdheljen e të apasionuarve.

  • Jogurt Trupi me Luleshtrydhe200ml
  • Berry Bath Blend 250ml
  • Bërë me vaj të farës së luleshtrydhe të mbetura nga bërja e reçelit
Clear

Si përdoret

1. Fikni telefonin tuaj.
2. Bëni një banjë të nxehtë dhe derdhni rreth një të katërtën e shishes së Bath Blend drejt nën ujin e rrjedhshëm. Bëni një trazim të mirë me dorën tuaj dhe kënaquni.
3. Ose kërceni në dush dhe përdoreni si kremin tuaj të zakonshëm të dushit.

Si përdoret

1. Fikni telefonin tuaj.
2. Bëni një banjë të nxehtë dhe derdhni rreth një të katërtën e shishes së Bath Blend drejt nën ujin e rrjedhshëm. Bëni një trazim të mirë me dorën tuaj dhe kënaquni.
3. Ose kërceni në dush dhe përdoreni si kremin tuaj të zakonshëm të dushit.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Juicy Strawberry Bath & Body Duo

Jogurt Trupi me Luleshtrydhe 200ml
Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glicerinë, Polysorbate 20, PEG-40 Vaj Recini i hidrogjenizuar, Klorid natriumi, Fenoksietanol, Kaprat poliglicerili-2, Mjaltë, Benzoat natriumi, Acid citrik, PEG-120 Metil Glucose Dioleat,Vaj i farës së luleshtrydhes/Fragaria Ananassa, Benzophenone-4, Disodium EDTA, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Limonene, Denatonium Benzoate, Parfum, CI 14700, CI 17200.

My Review for Juicy Strawberry Bath & Body Duo

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.