The Body Shop Kosovo

Gent’s Energised Skincare Kit

Gent’s Energised Skincare Kit

0/5
0 Mendime

Rienergjizo rutinën e tij të kujdesit për lëkurën me gjërat thelbësore ngritëse në kompletin tonë energjik të kujdesit të lëkurës Gent.

Thjesht pastroni. Hidratoni. Ndjehuni të ringjallur dhe të zgjuar. Dyshja jonë është bërë me fara guarana nga Brazili dhe kokrra kafeje jeshile nga Etiopia.

E mbyllur brenda një çantë tualeti elegante dhe të ripërdorshme prej tape, është dhurata perfekte për të për çdo rast.

  • Pastrues energjik Guarana & Kafe 150ml
  • Hidratues energjik Guarana & Kafe 100ml
  • Qese për tualetin e ripërdorshme
  • Testuar tek burrat, jo tek kafshët

Aloe Vera Organike nga Komuniteti i Tregtisë së Drejtë
Ultra e butë dhe qetësuese për lëkurën, aloe vera është perfekte për linjën tonë të lëkurës së ndjeshme. E jona është me burim nga Meksika.
Ekstrakt i farës së kafesë
Kur duam të ndihmojmë lëkurën tuaj të zgjohet, i themi mirëmëngjes ekstraktit të kafesë – për vetitë e tij stimuluese.

Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Gent’s Energised Skincare Kit

GUARANA & COFFEE ENERGISING CLEANSER FOR MEN

Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Chloride, Polysorbate 20, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Coco-Glucoside, Parfum/Fragrance, Panthenol, Phenethyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Creatine, Sodium Benzoate, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, p-Anisic Acid, Tocopheryl Acetate, Limonene, Sodium Hydroxide, Benzophenone-3, Citral, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Hydrolyzed Lepidium Meyenii Root, Linalool, Phosphoric Acid, Carthamus Tinctorius Seed Oil/Safflower Seed Oil, 1,2-Hexanediol, Paullinia Cupana Seed Extract, Coffea Arabica Seed Extract/Coffee Seed Extract, Capryloyl Glycine, Potassium Sorbate, CI 15985/Yellow 6, CI 14700/Red 4.

GUARANA & COFFEE ENERGISING MOISTURISER FOR MEN

Aqua/Water/Eau, Propanediol, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Bertholletia Excelsa Seed Oil, Orbignya Oleifera Seed Oil, Triticum Vulgare Germ Oil/Wheat Germ Oil, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Phenoxyethanol, Parfum/Fragrance, Caprylyl Glycol, Isohexadecane, Carthamus Tinctorius Seed Oil/Safflower Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Citric Acid, Silica Silylate, Panthenol, Polysorbate 80, Glycerin, Paullinia Cupana Seed Extract, Limonene, Sorbitan Oleate, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Hydrolyzed Lepidium Meyenii Root, Sodium Hydroxide, t-Butyl Alcohol, Citral, 1,2-Hexanediol, Coffea Arabica Seed Extract/Coffee Seed Extract, Linalool, Capryloyl Glycine, Sodium Benzoate, Geraniol, Potassium Sorbate, CI 42090/Blue 1.

My Review for Gent’s Energised Skincare Kit

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.