The Body Shop Kosovo

Define & Swipe Happy Go Lash Gift Set

Define & Swipe Happy Go Lash Gift Set

0/5
0 Mendime

Dhurojini vetes ose mikut tuaj këtë kombinim perfekt për qerpikë të bukur dhe të kuruar. Aplikoni maskarën Happy Go Lash për të trashur dhe theksuar qerpikët tuaj. Hiqeni butësisht në fund të ditës me vajin pastrues dhe ushqyes të kamomilit. Kujdeset për lëkurën dhe parandalon bllokimin e poreve, duke e lënë atë të freskët dhe të ushqyer. Paketimi kompakt dhe struktura e dendur e bëjnë vajin jashtëzakonisht të përshtatshëm për t’u përdorur. I pasuruar me ekstrakt kamomili nga Norfolk, Angli, vaji është mjaft i butë edhe për njerëzit me lëkurë të ndjeshme.

Me këtë komplet jo vetëm që do të lumturoni veten ose një të dashur, por gjithashtu do të mbështesni partnerët tanë në programin e Tregtisë së Drejtë të Komunitetit, i cili na ndihmon ta prodhojmë atë. Rimel për qerpikët përmban vaj organik kokosi nga Samoa. Puna me partnerin tonë atje – Women in Business Development Inc., siguron të ardhura të qëndrueshme dhe pavarësi financiare për rreth 1500 familje vendase.

Materiali i paketimit është i certifikuar nga FSC dhe i riciklueshëm.

Seti përmban:

  • Happy Go Lash Eye Mascara 9 ml
  • Camomile Cleansing Butter 20 ml
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Define & Swipe Happy Go Lash Gift Set

My Review for Define & Swipe Happy Go Lash Gift Set

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.