The Body Shop Kosovo

Creamy & Dreamy Coconut Essentials Gift

Creamy & Dreamy Coconut Essentials Gift

0/5
0 Mendime

Nëse njihni dikë me lëkurë shumë të thatë, ata do të jenë të çmendur për setin tonë të dhuratave të arrës së kokosit.

Sillni ato flluska! Filloni duke shkumëzuar dhe pastruar butësisht lëkurën me kremin tonë të dushit. I përsosur për trupin ose duart, sapuni ynë gjithashtu e lë lëkurën të ndjehet i pastër.

Ndërsa pastroni me sapun, shkumëzoni dhe pastroni, eksfoloni butësisht me pastruesin tonë të banjës Mini Ramie. Është bërë me fibra të qëndrueshme dhe miqësore me mjedisin që ndihmojnë në pastrimin dhe zbutjen e lëkurës me ndikim minimal mjedisor.

Thajeni me peshqir dhe lyeni lëkurën me një sasi gjalpë trupi kremoz dhe vegan. E bërë me 96% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë gjalpin shea të punuar me dorë në Komunitetin e Tregtisë së Drejtë nga Gana dhe vajin organik të kokosit të virgjër të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Samoa, ai e lë trupin të ndjehet më i butë dhe i ushqyer me lagështi 96 orë.

Përfundoni me Kremin tonë hidratues të duarve. Thjesht shtrydhini, lëmoni dhe fërkojini duart me njëra-tjetrën sa herë që ato kanë nevojë për hidratim.

Kush nuk do të dëshironte ta gjente këtë dhuratë të shijshme dhe kremoze të Krishtlindjes nën pemën e tyre?

Kjo dhuratë nuk u sjell vetëm gëzim njerëzve që doni. Zbuloni se si ndihmon gjithashtu në përhapjen e dashurisë dhe ndarjen e gëzimit me njerëzit më vetëmohues në komunitetin tonë.

  • Krem Dushi 250ml
  • Gjalpë Trupi 50ml
  • Krem Duarsh 30ml
  • Sapun 100g
  • Mini Ramie Bath Lily

Vaj Kokosi Organik i Komunitetit të Tregtisë së Drejtë
Vaji i kokosit ka hidratuar lëkurën dhe flokët gjithmonë, dhe i yni vjen nga partnerët tanë në Samoa.

Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Creamy & Dreamy Coconut Essentials Gift

My Review for Creamy & Dreamy Coconut Essentials Gift

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.