The Body Shop Kosovo

Creamy & Dreamy Coconut Essentials Gift

SET DHURATASH

Creamy & Dreamy Coconut Essentials Gift

SET DHURATASH

0/5
0 Mendime

Njihni dikë me lëkurë shumë të thatë? Ata do të çmenden për kompletin tonë të dhuratave me bazë kremi të arrës së kokosit.

Filloni duke shkumëzuar dhe pastruar butësisht lëkurën me kremin tonë të dushit. Ndërsa pastroni, pastroni butësisht me zambakun tonë të banjës Mini Ramie. Është bërë me fibra të qëndrueshme që ndihmojnë në pastrimin dhe zbutjen e lëkurës me ndikim minimal mjedisor. Thajeni dhe fshijeni lëkurën me peshqir me një copë gjalpë trupi kremoz, të certifikuar nga The Vegan Society. E bërë me 96% përbërës me origjinë natyrore, duke përfshirë gjalpin shea të punuar me dorë në Community Fair Trade nga Gana dhe vajin organik të kokosit të virgjër të Komunitetit Fair Trade nga Samoa, ai e lë trupin të ndjehet më i butë dhe i ushqyer me hidratim 96 orë.

Përfundoni me gjalpin tonë hidratues për buzët dhe balsamin e duarve. Thjesht lëmoni dhe fërkojini ato duar dhe buzë me njëra-tjetrën sa herë që kanë nevojë për një ngritje të vogël. Kush nuk do të donte ta gjente këtë dhuratë të shijshme dhe kremoze të Krishtlindjes nën pemë?

  • Coconut Shower Cream 250ml
  • Coconut Body Butter 50ml
  • Coconut Hand Balm 30ml
  • Coconut Lip Butter 10ml
  • Mini Ramie Bath Lily
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Creamy & Dreamy Coconut Essentials Gift

My Review for Creamy & Dreamy Coconut Essentials Gift

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.