The Body Shop Kosovo

Comfort & Cheer Body Butter Trio

Vegan

Hidratim 96 orë

Dhuratë për Krishtlindje

Comfort & Cheer Body Butter Trio

Vegan

Hidratim 96 orë

Dhuratë për Krishtlindje

0/5
0 Mendime

Duajeni lëkurën gjatë gjithë sezonit me Trio tonë Comfort & Cheer Christmas Butter Body.

Bërë me 95% përbërës natyralë në origjinë, duke përfshirë gjalpë shea të punuar me dorë të Panairit të Komunitetit nga Gana, të butë në Gjalpët tanë ushqyes të Trupit dhe gëzoni lëkurë më të lëmuar dhe më të butë.

Shuajeni lëkurën e thatë me Moringa me lule dhe Mango me lëng ose ndihmoni në zbutjen e lëkurës së thatë dhe të ndjeshme me Qumështin e Bajames. Çfarëdo që ka nevojë për lëkurën tuaj, ky set dhuratash ju ka mbuluar. Përshëndetni qiellin e hidratimit me lagështi 96 orë.

Kjo dhuratë e përkëdhelur e Krishtlindjeve është e përkryer për trupat ushqyes, Santa të fshehtë dhe mbushjen e çorapeve.

Qumësht Bajame Gjalpë Trupi 50ml
Moringa Gjalpë Trupi 50ml
Gjalpë Trupi Mango 50ml

Clear

Si përdoret

Aplikoni direkt në lekurën tuaj të trupit.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Comfort & Cheer Body Butter Trio

My Review for Comfort & Cheer Body Butter Trio

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.