The Body Shop Kosovo

Calm & Camomile Cleansing Gift

Vegane

Për lëkurë të ndjeshme

Dhuratë festive

Calm & Camomile Cleansing Gift

Vegane

Për lëkurë të ndjeshme

Dhuratë festive

0/5
0 Mendime

Hiqni butësisht përbërjen më të ashpër këtë Krishtlindje me setin tonë të Dhuratës së Pastrimit të Qetësisë dhe Kamomilit. E pasuruar me ekstrakt kamomili, kjo dyshe vegane është perfekte për adhuruesit e festave të Krishtlindjeve me lëkurë të ndjeshme.

Qetësisht dhe me kujdes shkrin përbërjen dhe çdo gjurmë të papastërtive me Gjalpin tonë Pastrues. Përdoreni rregullisht për të ndihmuar në zvogëlimin e poreve të bllokuara dhe për ta lënë atë lëkurën e bukur të freskuar dhe ushqyer.

Më pas, hiqni rimelin, fshini rimelin dhe eliminoni eyelinerin me Pastruesin tonë të Make-Up-it. Pavarësisht nëse ju pëlqejnë shkëlqimet e theksuara, eyeliner me krahë apo smokey eye, ky heqës do të jetë miku juaj i ri më i mirë për Krishtlindje dhe më gjerë. Kindshtë i sjellshëm me lëkurën delikate rreth syve tuaj dhe e bën atë të ndjehet super e butë.

Çiftëzuar me Metrazhen tonë organike Muslin, ata janë ekipi përfundimtar i ëndrrave. Ky grup dhuratash është mbushësi i përsosur i çorapeve, trajtimi festiv ose surpriza e Sekretit të Santa.

Kjo dhuratë nuk sjell vetëm gëzim për njerëzit që doni. Zbuloni se si ajo gjithashtu ndihmon në përhapjen e dashurisë dhe ndani gëzimin me njerëzit më vetëmohues në komunitetin tonë.

  • Pastrues i butë për sytë me kamomil 250 ml
  • Gjalpë pastrues sumptuous kamomil 90 ml
  • Pëlhurë Muslin Kamomil
Clear

Si përdoret

  1. Apply to dry face and massage into skin.
  2. Rinse off with warm water or remove with a wet muslin cloth for a more thorough cleanse.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Calm & Camomile Cleansing Gift

  • CAMOMILE SUMPTUOUS CLEANSING BUTTER

    Ethylhexyl Palmitate, Synthetic Wax, PEG-20 Glyceryl Triisostearate, Olea Europaea Fruit Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylyl Glycol, Tocopherol, Parfum, Aqua, Linalool, Limonene, Helianthus Annuus Seed Oil, Anthemis Nobilis Flower Extract, Citric Acid.

My Review for Calm & Camomile Cleansing Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.