The Body Shop Kosovo

Banana & Bliss Haircare Gift

Vegan

Dhurate Festive

Banana & Bliss Haircare Gift

Vegan

Dhurate Festive

0/5
0 Mendime

Nëse dëshironi flokët që të duken më të lëmuar këtë Krishtlindje, seti ynë i dhuratave për kujdesin e flokëve Banana & Bliss është miku më i mirë i flokëve të thatë dhe të prirur ndaj kërcitjes.

Të krijuara me 91% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë purenë organike të bananes, këto fërkime me erë qesharake frutash i lënë flokët e thatë të duken më të butë dhe të ndjehen më të butë. *

Bërë me proteinë vegane mëndafshi, përdorni dyshen tonë si pjesë e rutinës sonë me 3 hapa për të ndihmuar gjithashtu në riparimin e flokëve nga brenda dhe për t’i lënë flokët të ndjehen të ushqyer nga rrënjët në majë. *

Kjo dhuratë vegane e Krishtlindjeve vjen edhe me një mbështjellës flokësh me mikrofibër për të rehatuar ato flokët super të lëmuar.

Kjo është dhurata perfekte për kujdesin e flokëve, surpriza Secret Santa ose mbushësi i çorape.

* Arritet kur përdoret si një rutinë e plotë e shampo, balsam dhe maskë flokësh. Riparon dukshëm flokët.

 • Shampo me banane 250 ml
 • Kondicioner me banane 250 ml
 • Mbulesa e flokëve me mikrofibër
Clear

Si përdoret

 1. Lagni flokët.
 2. Masazhoni butësisht me një sasi të shampoos.
 3. Aplikoni shkumën nga rrënja në majë.
 4. Shpëlajeni tërësisht dhe vazhdoni me kondicionerin tonë të vërtetë ushqyes me banane.

Si përdoret

 1. Lagni flokët.
 2. Masazhoni butësisht me një sasi të shampoos.
 3. Aplikoni shkumën nga rrënja në majë.
 4. Shpëlajeni tërësisht dhe vazhdoni me kondicionerin tonë të vërtetë ushqyes me banane.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Banana & Bliss Haircare Gift

 • BANANA TRULY NOURISHING SHAMPOO

  Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Musa Sapientum Fruit Extract/Musa Sapientum (Banana) Fruit Extract, Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Hydroxystearate, Glyceryl Caprylate/Caprate, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Panthenol, Stearic Acid, Polyquaternium-7, Sodium Gluconate, Citric Acid, Parfum/Fragrance, Ascorbic Acid, Glycerin, sr-Spider Polypeptide-1, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, CI 19140/Yellow 5, CI 14700/Red 4.

 • BANANA TRULY NOURISHING CONDITIONER

  Aqua/Water/Eau, Musa Sapientum Fruit Extract/Musa Sapientum (Banana) Fruit Extract, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Parfum/Fragrance, Hydroxyethylcellulose, Lecithin, Panthenol, Propylene Glycol, Sodium Hydroxide, Ascorbic Acid, sr-Spider Polypeptide-1, Linalool, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, CI 19140/Yellow 5, CI 15985/Yellow 6.

My Review for Banana & Bliss Haircare Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.