The Body Shop Kosovo

Coconut & Yuzu Fragrance Dome

Coconut & Yuzu Fragrance Dome

0/5
0 Mendime

Gëzoni një aromë freskuese në çdo kohë të ditës me aromat tona të thata të frymëzuara nga superushqimet. Provoni aromën ekzotike të kokosit.

  • Aromë e thatë, ideale gjatë lëvizjes
  • Aromë tropikale e kokosit, yuzu dhe jasemini
  • Përdorni në çdo kohë të ditës
Clear

Si përdoret

Vendoseni në zonat e pulsit të qafës dhe kyçeve. Gjithmonë mbajeni me vete për freski në çdo kohë të ditës.

Si përdoret

Vendoseni në zonat e pulsit të qafës dhe kyçeve. Gjithmonë mbajeni me vete për freski në çdo kohë të ditës.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Coconut & Yuzu Fragrance Dome

Octyldodecanol, Trietilhexanoin, Dyllë Mikrokristalinë/ Cera Mikrocristaline, Parfum / Aromë, Vaj Recini i Hidrogjenuar, Dicaprylyl Karbonat, Laureth-3, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Silicë, Copericara Ceria / Copernicia Carnauba, Salicilat Benzili, Alokool Benzili, Linalool, Vaj Recini/ Ricinus Communis, Acetat Tokoferil, Geraniol, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Citral, Hidroksid Alumini, Eugenol, Tokoferol, Benzil 77891 Dioksid Titani, CI 77007 / Ultramarines, CI 42090 / Blue 1 Lake.

My Review for Coconut & Yuzu Fragrance Dome

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.