The Body Shop Kosovo

Apricot & Agave Fragrance Dome

Apricot & Agave Fragrance Dome

0/5
0 Mendime

Gëzoni një aromë freskuese në çdo kohë të ditës me aromat tona të thata të frymëzuara nga superushqimet. Shijoni aromën e frutave të kajsisë dhe agave.

  • Aromë e thatë, ideale gjatë lëvizjes
  • Aromë e ëmbël me fruta të kajsisë me nuanca portokalli, bergamoti dhe agaveje
  • Përdorni në çdo kohë të ditës
Clear

Si përdoret

Vendoseni në zonat e pulsit të qafës dhe kyçeve. Gjithmonë mbajeni me vete për freski në çdo kohë të ditës.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Apricot & Agave Fragrance Dome

Octyldodecanol, Triethylhexanoin, Dyllë Mikrokristalin / Cera Microcrystalline, Parfum / Aromë, Vaj Recini i Hidrogjenuar, Dicapralyl Karbonat, Laureth-3, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Silica, Copericara Cerifica Carnauba, Heksil Cinnamal, Vaj Recini/ Ricinus Communis, Benzil Salicilat, Acetat Tokoferil, Alkool Benzil, Limonene, Linalool, Alumina, Citronellol, Hidroksicitronellal, Kumarin, Alfa-Isomethyl Iphenole, CI 77891 / Dioksid Titani, CI 159851 Yellow 6, CI 19140 / Yellow 5 Lake.

My Review for Apricot & Agave Fragrance Dome

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.