The Body Shop Kosovo

Wild Jasmine Body Mist

MIST I LEHTE

AROME FLORALE

VEGAN

Wild Jasmine Body Mist

MIST I LEHTE

AROME FLORALE

VEGAN

0/5
0 Mendime

Lëreni shpirtin tuaj të ndihet i çliruar me disa spërkatje të mistit tonë të trupit Wild Jasmine Body Mist, pjesë e koleksionit të parfumeve Choice.

Spërkateni bujarisht sa herë që keni nevojë të plotësoni aromën tuaj. Ne e dimë që do t’ju pëlqejë pamja e re e linjës sonë më të shitur të Night Jasmine. Dhe mos u shqetësoni, është ende e njëjta aromë e mrekullueshme.

E bërë me 96% përbërës me origjinë natyrale, kjo aromë e lehtë vegane e lejon personalitetin tuaj të egër dhe të lirë me nota lulesh, sensuale dhe kremoze të jaseminit indian, gjethes së vjollcës dhe irisit të bardhë.

Shishja është gjithashtu e prodhuar me 42% xhami të ricikluar dhe e mbuluar me një kapak alumini. Ricikloni të dyja për t’i treguar planetit tuaj pak dashuri.*

  • Mist i trupit
  • Spërkateni në lëvizje
  • Erë kremoze dhe me lule
  • Notat e jaseminit indian, gjethes së vjollcës dhe irisit të bardhë
  • 96% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear

Si përdoret

Spërkateni në trup.

Si përdoret

Spërkateni në trup.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Wild Jasmine Body Mist

Alcohol Denat., Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Denatonium Benzoate.

My Review for Wild Jasmine Body Mist

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.