The Body Shop Kosovo

White Musk L’Eau Fragrance Mist

White Musk L’Eau Fragrance Mist

0/5
0 Mendime

Spërkateni White Musk® L’Eau Fragrance Mist tonë të lehtë, me aromë delikate për të freskuar menjëherë lëkurën tuaj dhe për t’ju lënë të ndiheni të fuqizuar për të shprehur veten. Sensualiteti i myshkut tonë të njohur është i mbështjellë nga freskia e shijshme frute, me notat e tarragonit të ëmbël dhe anisik, zambakut të freskët të luginës dhe myshkut sensual.

Aroma jonë Mist tani vjen edhe në një shishe të riciklueshme të bërë me 42% xham të ricikluar, kështu që ju mund ta doni planetin tuaj sa herë që e përdorni.

  • Mjegull aromatike
  • Aromë e freskët, e lehtë dhe frutash
  • Notat e tarragonit anisik, zambakut të luginës dhe myshkut pa mizori
  • Mjegull e lehtë për një përvojë të këndshme aromash
  • Shishe dhe kapak i riciklueshëm
  • Vegane
  • 95% përbërës me origjinë natyrale
Clear

Si përdoret

  1. Spërkateni në gjithë trupin tuaj pasi që të pastroheni.

Si përdoret

  1. Spërkateni në gjithë trupin tuaj pasi që të pastroheni.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

White Musk L’Eau Fragrance Mist

Alcohol Denat.(67.2%), Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Linalool, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Limonene, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Citral, Coumarin, Denatonium Benzoate, BHT, CI 19140/Yellow 5, CI 42090/Blue 1.

My Review for White Musk L’Eau Fragrance Mist

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.