The Body Shop Kosovo

White Musk® Fragrance Mist

White Musk® Fragrance Mist

0/5
0 Mendime

Mist ynë i parfumit White Musk® do t’ju lërë të ndiheni të fuqizuar për t’u shprehur me aromën e tij prej dheu, lulesh dhe sensuale.

Një version më i butë i aromës klasike White Musk® të The Body Shop, ky aromatizues delikat në të gjithë trupin ju lë të nuhasni si lule dhe të ndjeheni të pandalshëm që në momentin që dilni nga dushi. Me një ekuilibër të freskët të aldehideve të pastra, jaseminit ngushëllues dhe myshkut tonë sensual dhe pa egërsi, ju lë të ndiheni të fuqizuar, të ngritur, ndoshta edhe nostalgjik.

Spërkateni gjithandej dhe shijoni notat prej kadifeje që i japin koleksionit tonë White Musk® aromën e saj të veçantë. Është gjithashtu një shoqërues i vogël i madh udhëtimi. Mbajeni në çantën tuaj për rimbushje të lehtë gjatë gjithë ditës. Dhe nëse doni ta mbani gjallë ëndrrën, shtrojuni me kremin tonë të trupit White Musk® ose Body Wash.

Ky mist i freskët White Musk® është mënyra më e lehtë për të veshur aromën. Thjesht spërkateni dhe largohuni.

Aroma jonë Mist tani vjen edhe në një shishe të riciklueshme të bërë me 31% xhami të ricikluar, kështu që ju mund ta doni planetin tuaj sa herë që myshton.

 • Mist aromatik
 • Aromë e freskët, me lule dhe ikonike
 • Notat e aldehideve, jaseminit dhe myshkut pa egërsi
 • Aromatizues i lehtë për një përvojë të këndshme aromash
 • Shishe dhe kapak i riciklueshëm
 • Vegane
 • 95% përbërës me origjinë natyrale
Clear

Si përdoret

 1. Spërkateni veten nga koka te këmbët me mistin tonë të parfumit White Musk® pas larjes ose dushit.
 2. Kudo që ju çon dita, sillni me vete për rimbushje që të rrisin besimin.
 3. Dëshironi që kjo aromë e freskët të zgjasë edhe më gjatë? Kombinoje me locionin tonë të trupit White Musk®, Xhelin e Dushit White Musk® ose edhe deodorantin tonë White Musk®.
 4. Nuk jeni i sigurt se cila aromë është e përshtatshme për ju? Ne mund t’ju ndihmojmë të zbuloni misterin e hundës tuaj dhe të gjeni aromën tuaj të përsosur duke përdorur Udhëzuesin tonë të Parfumit.

A keni dëgjuar për shtresat e aromave? Tani mund ta personalizoni aromën tuaj që të përshtatet me çdo element tuajin. Mbushësit tanë të rinj të aromës – White Musk® Elements, janë bërë për t’u shtruar mbi aromën tonë origjinale White Musk®, në mënyrë që të luani me notat që ju pëlqejnë dhe t’i bëni ato më “ju”.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

White Musk® Fragrance Mist

Alcohol Denat. (67.2%), Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Linalool,Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Coumarin, Denatonium Benzoate.

My Review for White Musk® Fragrance Mist

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.