The Body Shop Kosovo

Satsuma Body Mist

Satsuma Body Mist

0/5
0 Mendime

Tani bërë me 96% përbërës natyralë, sprajti ynë për trupin ju lënë me ndjesi të freskët menjëherë dhe me aromë të kripur që prek këmbët e deri në kokë.

Sprajti ynë aromatik tani gjithashtu vjen në paketim riciklues bërë me 31% qelq të ricikluar, kështu që mund të adhurosh planetin tonë çdo herë që e përdor.

Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Satsuma Body Mist

Alcohol Denat. (67.2%)., Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citral, Citronellol, Denatonium Benzoate.

My Review for Satsuma Body Mist

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.