The Body Shop Kosovo

Refreshing Passionfruit Body Mist

PËR LËKURË NORMALE DHE TË THATË

EDICIONI SPECIAL VEROR

Refreshing Passionfruit Body Mist

PËR LËKURË NORMALE DHE TË THATË

EDICIONI SPECIAL VEROR

0/5
0 Mendime

Jepini lëkurës së verës një moment të menjëhershëm freskues’ me edicionin tonë special Refreshing Passionfruit Body Mist.

E bërë me 95% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vajin e frutave të pasionit dhe acidin hialuronik, mjegulla jonë vegane e trupit e lë lëkurën e verës të ndjehet menjëherë e hidratuar, e ftohur dhe e freskët dhe me erë të lezetshme dhe verore si frutat e pasionit. Madje, lëkura e thatë i lë lëkurës së thatë një ndjesi të qetë dhe të shuar me lagështi dhe u jep të gjitha llojeve të lëkurës pak shkëlqim.

Shishja është bërë gjithashtu me plastikë 100% të ricikluar, duke përfshirë plastikën e ricikluar të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit të mbledhur nga rrugët e Bengaluru, Indi. Kjo do të thotë që ju mund ta doni planetin tuaj sa herë që rifreskoni atë trup të bukur.

Thjesht spërkateni për të freskuar trupin dhe për t’u dukur si një rreze e vogël dielli për një kohe të shkurtër.

  • Mist trupi nga edicioni special
  • E përkryer për lëkurën normale në të thatë
  • Ndjeheni menjëherë të ftohur, të rifreskuar dhe të hidratuar
  • Erë freskuese të lezetshme dhe verore
  • E lehtë, jo ngjitëse dhe që përthithet shpejt
  • Bërë me 95% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear

Si përdoret

  1. Tundeni shishen.
  2. Spërkateni mbi lëkurën e thatë.
  3. Ndjehuni të hidratuar dhe freskuar.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Refreshing Passionfruit Body Mist

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Alcohol Denat., Butylene Glycol, PPG-26-Buteth-26, Parfum/Fragrance, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Polyacrylate Crosspolymer-6, Sodium Gluconate, Passiflora Edulis Seed Oil, Sodium Hyaluronate, Citric Acid, Tocopherol, CI 19140/Yellow 5, CI 15510/Orange 4, CI 14700/Red 4.

My Review for Refreshing Passionfruit Body Mist

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.