The Body Shop Kosovo

Rebel Rosebud Fragrance Mist

AROME FLORALE

VEGAN

Rebel Rosebud Fragrance Mist

AROME FLORALE

VEGAN

0/5
0 Mendime

Shprehuni dhe shijoni jetën me spërkatjen e trupit Rebel Rosebud nga koleksioni Choice.

Aplikojeni në të gjithë trupin në çdo moment të ditës dhe shijoni aromën e parezistueshme.

E krijuar me 94% përbërës me origjinë natyrale, kjo aromë e lehtë, vegane kombinon notat prej kadifeje të trëndafilit, shafranit dhe qelibarit.

Shishja është prej 42% xhami të ricikluar dhe kapaku është prej alumini. Paketimi është plotësisht i riciklueshëm.

 • Sprej trupi
 • Përdoreni në çdo kohë të ditës
 • Aromë intensive lulesh.
 • 94% përbërës me origjinë natyrale
 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear

Si përdoret

 1. Aplikojeni në trup në çdo kohë të ditës.
 2. Shmangni zonën e syve dhe fytyrës.
 3. Përdoreni me produkte të tjera të serisë për një aromë edhe më të qëndrueshme.

Si përdoret

 1. Aplikojeni në trup në çdo kohë të ditës.
 2. Shmangni zonën e syve dhe fytyrës.
 3. Përdoreni me produkte të tjera të serisë për një aromë edhe më të qëndrueshme.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Rebel Rosebud Fragrance Mist

Alcohol Denat., Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool, Citral, Eugenol, Denatonium Benzoate.

My Review for Rebel Rosebud Fragrance Mist

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.