The Body Shop Kosovo

Vanilla Body Mist

Vanilla Body Mist

0/5
0 Mendime

Misti jonë i trupit i ngrohtë dhe ftues është i aromatizuar me esencën e ëmbël të vaniljes, duke e bërë këtë fragrancë të parezistueshme. Sprucojeni butësisht në lëkurë për aromë të lehtë dhe të freskët.

  • Mist i parfumuar
  • Aromë e ngrohtë vaniljeje
  • Aromë e lehtë dhe e freskët
  • Esencë vaniljeje
Clear

Si përdoret

Vendosni disa pika në qafë dhe pikat e pulsit.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Vanilla Body Mist

Alkool Denat. (Solvent / Tretës), Ujë (Solvent / Tretës), Parfum (Aromatizues), Benzyl Benzoate (Tretës), Glicerinë (Humektant), Kumarin (Përbërës aromatizues), Hydroxycitronellal (Përbërës aromatizues), Benzyl Salicylate (Përbërës Aromatizues), Limonene ( Përbërës Aromatizues), Linalool ( Përbërës Aromatizues), Hexyl Cinnamal (Përbërës Aromatizues), Ekstrakti i frutave Vanilla Planifolia (Shtesë natyrale), Citral (Përbërës Aromatizues), Denatonium Benzoat (Denatyrues).

My Review for Vanilla Body Mist

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.