The Body Shop Kosovo

Kindness & Pears Body Mist

Kindness & Pears Body Mist

0/5
0 Mendime

Erë e pabesueshme e Krishtlindjes me mistin tonë të aromës Kindness & Pears.

Një aromë festive e edicionit të veçantë, e pasuruar me ekstrakt dardhe nga Italia dhe nota të dardhës me lëng, luleshtrydhe dhe fasule tonka të ngrohta. Kjo aromë e ëmbël, e gjallë dhe me shije frutash është e garantuar për t’ju lënë të ndjeni mirësinë e Krishtlindjes.

Spërkateni në të gjithë trupin. Thjesht futeni në çantën tuaj të dorës ose sirtarin e tavolinës për të rifreskuar ato ndjenjat e Krishtlindjeve kudo që të jeni.

Trajtojeni veten, dhuroni për Krishtlinjde ose dhuroni si një surprizë Secret Santa.

  • Mist aromatizues
  • Aromë e ëmbël, e gjallë, me shije frutash
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear

Si përdoret

  1. Spërkateni në trup
  2. Erë festive e ëmbël.
  3. Ndiheni të freskuar menjëherë.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Kindness & Pears Body Mist

Alcohol Denat. (67.2%), Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Alpha-Isomethyl Ionone, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Linalool, Citronellol, Coumarin, Benzyl Alcohol, Geraniol, Denatonium Benzoate, BHT, CI 19140/Yellow 5, CI 42090/Blue 1.

My Review for Kindness & Pears Body Mist

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.