The Body Shop Kosovo

Cool Daisy Hydrating Body Mist

Cool Daisy Hydrating Body Mist

0/5
0 Mendime

Kur ndiheni pak të nxehtë dhe të shqetësuar, keni nevojë për një spërkatje të mistit tonë të ri të edicionit special. Është super freskuese dhe ju jep një goditje të menjëhershme të hidratimit, duke ju lënë të ndiheni të freskët dhe me erë si një fushë me margaritë të freskët dhe me lule.

Misti i trupit është i pasuruar me acid hialuronik për hidratim të lehtë, kështu që është shkëlqyes për lëkurën e thatë dhe të etur. Duke u zhytur shpejt pa ndonjë ngjitje, lë lëkurën tuaj të ndjehet e qetësuar nga çdo thatësi, me një shkëlqim të shëndetshëm.

Sa i përket erës, Cool Daisy është një nga aromat tona më të freskëta, më të ndritshme dhe, mirë, më të lezetshme ndonjëherë. Mendojeni si të endeni nëpër një fushë me lule, ose një festival (por një nga ato të ftohtit, gjatë ditës).

  • Mist hidratues i trupit
  • Ftohet dhe freskon menjëherë
  • Aromë e ftohtë dhe freskuese e luleve
  • Jo ngjitëse, zhytet shpejt
  • Për lëkurë normale deri në të thatë
  • I pasuruar me ekstrakt margaritar dhe acid hialuronik
Clear

Si përdoret

  1. Sigurohuni që lëkura juaj të jetë e pastër dhe e thatë.
  2. Spërkateni bujarisht në të gjithë trupin tuaj për relaksim të menjëhershëm.
  3. Spërkateni drejtpërdrejt në lëkurë, masazhojeni produktin para se të vishni rrobat.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Cool Daisy Hydrating Body Mist

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Alcohol Denat., Butylene Glycol, Parfum/Fragrance, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PPG-1-PEG-9 Lauryl Glycol Ether, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Polyacrylate Crosspolymer-6, Sodium Gluconate, Hydroxycitronellal, Limonene, Citronellol, Bellis Perennis Flower Extract, Sodium Hyaluronate, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citric Acid, Benzyl Alcohol, CI 19140/Yellow 5, CI 17200/Red 33.

My Review for Cool Daisy Hydrating Body Mist

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.