The Body Shop Kosovo

Love & Plums Shimmer Mist

Love & Plums Shimmer Mist

5/5
1 Mendime
"Ka një aromë super të këndshme. Ma sollën brenda 24 orëve."
Lexo më shumë

Një aromë e edicionit të veçantë, e pasuruar me ekstrakt kumbulle nga Turqia dhe nota të sherbetit të kumbullës, bozhure dhe misk relaksues. Kjo aromë e pasur, e ndritshme, me shije frutash dhe lulesh është e garantuar që do t’ju bëjë të ndjeni dashurinë festive.

Spërkateni në të gjithë trupin. Thjesht futeni në çantën tuaj të dorës ose sirtarin e tavolinës për ta lënë lëkurën të shkëlqejë dhe për të rifreskuar ato ndjenjat e Krishtlindjeve kudo që të jeni.

Trajtojeni veten, dhuroni pë Krishtlinjde ose dhuroni si një surprizë Secret Santa.

  • Mist vezullues
  • Lëreni lëkurën të shkëlqejë
  • Aromë e pasur, e ndritshme, me shije frutash dhe lulesh
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Komuniteti i Tregtisë së Drejtë Babassu Oil
Një nga vajrat më hidratues të natyrës, babassu është i mbushur me mirësi natyrore, duke e lënë lëkurën të ndihet e butë dhe e lëmuar.

Clear

Si përdoret

  1. Spërkateni në trupin tuaj
  2. Merni aromën festive me lëng dhe shkëlqim.
  3. Ndiheni të freskuar menjëherë.
5 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

Aromë e këndshme!

February 2022

Ka një aromë super të këndshme. Ma sollën brenda 24 orëve.

Florentina
Shopping Cart

Përbërësit

Love & Plums Shimmer Mist

Alcohol Denat.(67.2%), Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, PPG–20 Methyl Glucose Ether, Linalool, Benzophenone-3, Limonene, Mica, Glycerin, Citronellol, Benzyl Benzoate, Geraniol, Benzyl Alcohol, Farnesol, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Prunus Domestica Fruit Extract, Denatonium Benzoate, CI 77891/Titanium Dioxide, CI 17200/Red 33, CI 42090/Blue 1.

My Review for Love & Plums Shimmer Mist

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.