The Body Shop Kosovo

Japanese Cherry Blossom Fragrance Mist

Japanese Cherry Blossom Fragrance Mist

0/5
0 Mendime

Ky mist i aromatizuar zbut në mënyrë delikate tërë trupin tuaj me një përzierje delikate të manjollës së ëmbël, lules femërore të qershisë dhe notave të drurit hinoki.

  • Aromë delikate, e ëmbël
  • I lehtë dhe freskues
  • Shtresojeni me produkte të tjerë në linjën Japanese Cherry Blossom për të ndërtuar aromën
Clear

Si përdoret

Sprucojeni lehtë në të gjithë trupin pas larjes. Aplikoni sa shpesh të jetë e nevojshme gjatë gjithë ditës.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Japanese Cherry Blossom Fragrance Mist

Alkool Denat. (Tretës), Ujë (Tretës), Parfum / Aromë (Aromë), Hexyl Cinnamal (Përbërës Aromatizues), Linalool (Përbërës Aromatizues), Vaj Recini i Hidrogjenuar PEG-40 (Emulsifikues), Alpha-Isomethyl Ionone (Përbërës Aromatizues), t-Butyl Alkooli (Denatyrues), Citronellol (Përbërës Aromatizues), Hydroxycitronellal (Përbërës Aromatizues), Limonene (Përbërës Aromatizues), Geraniol (Përbërës Aromatizues), Denatooni Benzoate (Denatyrues).

My Review for Japanese Cherry Blossom Fragrance Mist

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.