The Body Shop Kosovo

Lime & Matcha Hair & Body Mist

Aromë agrumesh

Lime & Matcha Hair & Body Mist

Aromë agrumesh

0/5
0 Mendime

Merrni një shpërthim freskues dhe emocionues të Mistit tone për Flokët dhe Trupin të frymëzuar nga superushqimet. I përsosur për kur keni nevojë për një rregullim të shpejtë, këto miste të lezetshme dhe të gjalla janë të frymëzuara nga përbërës nga e gjithë bota për të freskuar flokët dhe trupin tuaj, dhe ju jep ato ndjesi të mira kudo që të jeni, sido që të jeni. Zgjidhni Lime & Matcha për aromën freskuese të agrumeve. Merrni një nga të gjitha aromat për ta mbajtur në sirtarin tuaj të tavolinës, çantën e dorës dhe çantën e palestrës. Provoni aromat e tjera dhe mbajeni një kudo.

  • Mist aromatik që merret me vete
  • Aromë e gjelbër me nota të lime-t, matcha-s dhe drurit të sandalit
  • E përsosur për sprucim gjatë lëvizjes
Clear

Si përdoret

1. Zgjidhni aromën që ju nevojitet për tu ndjerë mirë.
2. Spruconi flokët dhe trupin tuaj për një freskim të menjëhershëm aromatik.
3. Futeni në çantën tuaj dhe riaplikoni sa herë të doni.

Si përdoret

1. Zgjidhni aromën që ju nevojitet për tu ndjerë mirë.
2. Spruconi flokët dhe trupin tuaj për një freskim të menjëhershëm aromatik.
3. Futeni në çantën tuaj dhe riaplikoni sa herë të doni.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Lime & Matcha Hair & Body Mist

Alkool (69.9%), Ujë, Parfum/ Aroma, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Vaj Recini i Hidrogjenuar, Benzil Salicilat, Limonene, Linalool, Alkool benzil, Alkool t-Butil, Geraniol, Citral, Hexyl Cinnamal, Kumarin, Denatonium Benzoate.

My Review for Lime & Matcha Hair & Body Mist

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.