The Body Shop Kosovo

Clementine & Starfruit Hair & Body Mist

PER FLOKET DHE TRUPIN

AROME FRUTASH

VEGAN

Clementine & Starfruit Hair & Body Mist

PER FLOKET DHE TRUPIN

AROME FRUTASH

VEGAN

0/5
0 Mendime

Merrni një shpërthim freskues dhe ngritës të aromës me mjegullat tona për flokë dhe trup të frymëzuar nga superushqimi. Perfekte kur keni nevojë për një marrje të shpejtë, këto mjegulla të lezetshme dhe shumëngjyrëshe janë frymëzuar nga përbërës nga e gjithë bota për të freskuar flokët dhe trupin tuaj dhe ju japin ato ndjesi të mira kudo që të jeni, çfarëdo që të jeni. duke bërë.

Zgjidhni Clementine & Starfruit për një aromë që është pak fruta, pak agrume dhe gjithmonë super-lartësuese. Merrni një në çdo shije për ta ruajtur në sirtarin tuaj të tavolinës, çantën e dorës dhe çantën e palestrës. Përziejini, ndërroni ato dhe mbani një kudo.

  • Mjegull aromash portative
  • E përkryer për spërkatje në lëvizje
  • Notat e klementinës me lëng, frutat e yjeve me gaz dhe myshku i pastër
  • Vegane
Clear

Si përdoret

  1. Perzgjedhni aromen te cilen e deshironi te ju beje te ndiheni mire
  2. Sperkateni ne floke dhe trup
  3. Hidheni ne qante per nje rifreskim te çastit kur e ndjeni te nevojshme.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Clementine & Starfruit Hair & Body Mist

Alcohol (69.9%), Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, t-t-Butyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Geraniol, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Denatonium Benzoate.

My Review for Clementine & Starfruit Hair & Body Mist

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.