The Body Shop Kosovo

Blue Musk Fragrance Mist

Blue Musk Fragrance Mist

0/5
0 Mendime

Shprehni veten tuaj të vërtetë me një spërkatje ose dy nga misti jonë aromatizues blu Musk.

Një mënyrë më e lehtë për të veshur myshkun tonë pa egërsi, ky mist në të gjithë trupin do t’ju lërë të nuhasni si livando të freskët, barbarozë të pasur dhe dru sandali kremoz. Është gjithashtu i mbushur me vaj natyral të vetiverit nga Haiti, për një aromë aromatike që do t’ju fuqizojë të shprehni besimin tuaj të brendshëm.

Është madhësia perfekte për t’u futur në çantën tuaj dhe për t’u përdorur në lëvizje sa herë që keni nevojë për një shpërthim aromash prej kadifeje dhe myzeqare. Shtresojeni me larjen e flokëve dhe trupit Blue Musk dhe Ujë Tualeti ose spërkateni drejtpërdrejt në lëkurë sa herë që keni nevojë të ndiheni të ngritur.

  • Mist aromatizues
  • Pa gjini
  • Aromë druri
  • Notat e livandës, barbarozës, drurit të sandalit dhe myshkut pa egërsi
  • Vaj natyral vetiveri nga Haiti
  • Bërë me 94% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
  • Kapak dhe shishe e riciklueshme*
  • Shishe e bërë me 42% xham të ricikluar
Clear

Si përdoret

Pas larjes ose dushit, spërkatni veten nga koka te këmbët.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Blue Musk Fragrance Mist

Alcohol Denat. (67.2%), Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, PPG-20 Methyl Glucose Ether, Coumarin, Linalool, Alpha Isomethyl Ionone, Limonene, Citronellol, Denatonium Benzoate.

My Review for Blue Musk Fragrance Mist

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.