The Body Shop Kosovo

White Musk® – Shower Gel

White Musk® – Shower Gel

0/5
0 Mendime

Xheli jonë i dushit White Musk i jep trupit tuaj ndjesi pastërtie nga koka te këmbët, duke ju lënë një ndjesi freskie si lulja maragaritë. E formuluar me myshkun vegasn, pra një formulë jo e testuar te kafshët, kjo përzierje florale ju rifreskon dhe pastron lëkurën tuaj me një aromë dehëse, që është delikate, magjepsëse dhe jo mbizotëruese. Xheli është një miks i trëndafilit, jasminës, qelibarit dhe erëzave të ngrohta, në mënyrë, që ju të mund ta përhapni në dush dhe të keni më pas një lëkurë të rigjallëruar. Për të nisur ditën plot jetë, përdorni White Musk para çdo larjeje. Nëse doni, që kjo të jetë aroma juaj mbizotëruese, interesohuni për të blerë më shumë nga linja e produkteve me White Musk.

  • E përbërë nga 89.30% produkte me origjinë natyrale.
  • Vegane.
  • Jo e testuar në kafshë ose gjallesa.
Clear

Si përdoret

1. Si për përdorim në dush ose në vaskë, merrni pak sasi nga xheli i dushit White Musk. 2. Masazhojeni atë në tërësinë e lëkurës suaj. 3.Pasi lëkura juaj të jetë pastruar dhe të mbajë aromë lulesh, e shpëlani xhelin. 4. Nëse e dashuroni aromën e xhelit, interesohuni për të bërë tuajin locioni e trupit White Musk dhe aroma juaj do të zgjasë gjithë ditën.

Si përdoret

1. Si për përdorim në dush ose në vaskë, merrni pak sasi nga xheli i dushit White Musk. 2. Masazhojeni atë në tërësinë e lëkurës suaj. 3.Pasi lëkura juaj të jetë pastruar dhe të mbajë aromë lulesh, e shpëlani xhelin. 4. Nëse e dashuroni aromën e xhelit, interesohuni për të bërë tuajin locioni e trupit White Musk dhe aroma juaj do të zgjasë gjithë ditën.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

White Musk® – Shower Gel

Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Glicerinë, Kokamidopropil Betain, Parfum, Klorid Sodiumi, PEG ¬7¬ gliceril kokosi, Fenoksyetanol, Benzoat Natriumi, Acid Citrik, Mel, Hidroksicitronellal, Maltodextrin, Disodium EDTA, Benzofenon ¬3, Heksil kanelle, Jononi Alfa Isomethyl, Hidroksid Natriumi, Ekstrakt i farës Hibiscus Abelmoschus.

My Review for White Musk® – Shower Gel

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.