The Body Shop Kosovo

Wild Pine Eau de Toilette

AROMË PISHE E EGËR

VEGAN

Wild Pine Eau de Toilette

AROMË PISHE E EGËR

VEGAN

0/5
0 Mendime

Ngritni humorin tuaj dhe gjeni qartësinë tuaj të brendshme me aromën tonë të re sezonale Wild Pine Eau de Toilette.

Bërë me 95% përbërës me origjinë natyrale dhe duke përfshirë vaj esencial pishe, aromë e cila është e njohur për vetitë e saj ngritëse dhe sqaruese. Aroma është e mbushur me ekstrakt selvi, i ripërtërirë nga gjethet e selvisë të hedhura të mbetura nga industria e aromave, të cilat përndryshe do të kishin shkuar dëm. Shishja tani vjen edhe në një qelq të riciklueshme* të bërë me 42% xhami të ricikluar dhe të mbushur me një pompë alumini. * përjashtohet pompa dhe etiketa.

  • Ujë tualeti
  • Aromë ngritëse dhe qartësuese
  • Notat e pishës, nenexhikut dhe drurit të sandalit
  • 95% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Wild Pine Eau de Toilette

Alcohol (69.9%), Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Limonene,Coumarin, t-Butyl Alcohol, Linalool, Citral, Benzyl Alcohol, Cinnamal, Denatonium Benzoate, Geraniol.

My Review for Wild Pine Eau de Toilette

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.