The Body Shop Kosovo

Wild Jasmine Eau de Toilette

Wild Jasmine Eau de Toilette

0/5
0 Mendime

Çlironi anën aventureske të shpirtit tuaj me Ujën e Tualetit Wild Jasmine, pjesë e koleksionit të parfumeve Choice.

Ne e dimë se do t’ju pëlqejë pamja e re e linjës sonë më të shitur të Jasminës së Natës Indiane. Dhe mos u shqetësoni, është ende e njëjta aromë e mrekullueshme.

E bërë me 91% përbërës me origjinë natyrale, kjo aromë vegane e lë personalitetin tuaj të egër dhe të lirë me nota lulesh, sensuale dhe kremoze të jaseminit indian, gjethes së vjollcës dhe irisit të bardhë.

Shishja është bërë gjithashtu me 42% xham të ricikluar dhe e mbuluar me një kapak alumini. Ricikloni të dyja për t’i treguar planetit tuaj pak dashuri.*

*Aty ku lejojnë objektet lokale. Ju lutemi hiqni pompën përpara riciklimit.

  • Ujë tualeti
  • Aromë e qëndrueshme
  • Aromë florale
  • Notat e jaseminit indian, gjethes së vjollcës dhe irisit të bardhë
  • 91% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Wild Jasmine Eau de Toilette

Alcohol, Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, t-Butyl Alcohol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Denatonium Benzoate, Benzyl Benzoate.

My Review for Wild Jasmine Eau de Toilette

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.