The Body Shop Kosovo

White Musk® L’Eau Eau De Toilette

AROMË FRUTASH

VEGAN

White Musk® L’Eau Eau De Toilette

AROMË FRUTASH

VEGAN

0/5
0 Mendime

White Musk® L’Eau kap sensualitetin e mbështjellë nga një freski e shijshme frutore. Shënimet e tarragonit të ëmbël dhe anisik, zambaku i freskët i luginës dhe musku sensual të lënë të ndihesh i fuqizuar për t’u shprehur.

Eau de Toilette jonë tani vjen gjithashtu në një shishe të riciklueshme të bërë me 42% xham të ricikluar, kështu që ju mund ta doni planetin tuaj çdo herë që ju musk up. Hiqe pompën para se të riciklosh kapakun dhe shishen.

  • Eau de Toilette
  • Aromë e freskët, e lehtë dhe e frytshme
  • Shishe dhe kapak i riciklueshëm
  • Vegan
  • 91% përbërës me origjinë natyrore
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

White Musk® L’Eau Eau De Toilette

Alcohol (69.9%), Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, t-Butyl Alcohol, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Denatonium Benzoate, Benzyl Alcohol, Citral, Coumarin, Geraniol.

My Review for White Musk® L’Eau Eau De Toilette

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.