The Body Shop Kosovo

White Musk® Flora Eau De Toilette

AROME FLORALE

VEGAN

White Musk® Flora Eau De Toilette

AROME FLORALE

VEGAN

0/5
0 Mendime

White Musk® Flora kombinon notat ngritëse të bergamotit të shndritshëm, muguetit të këndshëm dhe myshkut ngushëllues për një kthesë të freskët, fuqizuese dhe të guximshme në myshkun tonë sensual dhe pa egërsi, që është 100% vegan.

Eau de Toilette tani vjen edhe në një shishe të riciklueshme të bërë me 42% xham të ricikluar, në mënyrë që të mund ta doni planetin tuaj sa herë që myshton. Hiqeni pompën përpara se të ricikloni kapakun dhe shishen tuaj.

  • Ujë tualeti
  • Një aromë e freskët dhe pluhur me lule myshku
  • Notat e bergamotit, muguetit dhe myshkut pa egërsi
  • Shishe dhe kapak i riciklueshëm
  • Vegane
  • 87% përbërës me origjinë natyrale

Alcohol (69.9%), Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Benzyl Alcohol, t-Butyl Alcohol, Citronellol, Hydroxycitronellal, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citral, Benzyl Benzoate,Denatonium Benzoate, Isoeugenol, Benzyl Cinnamate.

Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

White Musk® Flora Eau De Toilette

My Review for White Musk® Flora Eau De Toilette

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.