The Body Shop Kosovo

Vibrant Bergamot Eau de Toilette

AROMË CITRUSI DHE FLORALE

QËNDRON GJATË

VEGAN

Vibrant Bergamot Eau de Toilette

AROMË CITRUSI DHE FLORALE

QËNDRON GJATË

VEGAN

0/5
0 Mendime

Ngrini humorin dhe lëreni personalitetin tuaj të shkëlqejë me guxim të ndritshëm me Ujën Tualeti tonë Vibrant Bergamot, pjesë e koleksionit të aromave Choice.

Ne e dimë që do ta pëlqeni këtë pamje të re të freskët të parfumit tonë më të shitur All Mine. Dhe mos u shqetësoni, është ende e njëjta aromë e mrekullueshme.

E bërë me 88% përbërës me origjinë natyrale, kjo aromë vegane ju lejon të shkëlqeni me nota të ndritshme, frutash dhe agrume të bergamotit, magnolisë dhe zambakut të luginës.

Shishja është gjithashtu e prodhuar me 42% xhami të ricikluar dhe e mbuluar me një kapak alumini. Ricikloni të dyja për t’i treguar planetit tuaj pak dashuri.

  • Ujë tualeti
  • Aromë e qëndrueshme
  • Aromë agrume dhe lulesh
  • Notat e bergamotit, magnolisë dhe zambakut të luginës
  • 88% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear

Si përdoret

Spërkateni në trup.

Si përdoret

Spërkateni në trup.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Vibrant Bergamot Eau de Toilette

Alcohol, Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Limonene, t-Butyl Alcohol, Linalool, Citronellol, Geraniol, Benzyl Alcohol, Denatonium Benzoate, Farnesol, Isoeugenol, Citral.

My Review for Vibrant Bergamot Eau de Toilette

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.